v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 150 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Prodám rivotril,xanax,neurol,mirtazapin

Cena: dohodou

Číslo inzerátu:  1092222
Vloženo:  28. 03. 2021
Změněno:  28. 03. 2021
Druh:  nabídka
Kraj:  Olomoucký
Okres:  Prostějov
Přidat do výběru >>
Firma:  Antonín Šrom
Město:  Olšany u Prostějova
Kraj:  Olomoucký
Okres:  Prostějov
Telefon:  neuveden
Další inzeráty od inzerenta >>

Rivotril - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Rivotril
Prodám rivotril,xanax,neurol,mirtazapin
Zdravotní potřeby dohodou
Tibetská houba na domácí kefír
Nabízím Tibetskou houbu do mléka, získáte výborný a hlavně zdravý přírodní kefîr,který mohou užívat i osoby alergické na laktozu,lehce stravitelný, velmi jednoduchá příprava pří použití kvalitního mléka. Pří zaslání i osobním předání dostanete podrobný návod a způsob užití, houbu budete mít nastálo a časem Vám naroste. Kefîr obsahuje vitamíny, které běžně nezískáte z kupovaných výrobků, je to vít. B a hlavně kyselina listová. Kefîr podporuje vyprázdnění střev a tím čistí tělo od nečistot,70% imunity je právě ve střevech. Pomáhá léčit žlučník,žaludeční potíže a čistí cévy, celkově pomáhá posílit IMUNITU těla. Vlastní letité dobré zkušenosti. Zasílám na dobírku, sterilní balení,houba je naložena do mléka, cena 100kč+dobírka,druhý den je u Vás v čerstvém stavu. ČESKÉ BUDĚJOVICE MOŽNO OSOBNĚ/100kč/ pište, volejte.
Zdravotní potřeby 100,-
Čistič jazyku Waterpik
Značka: Waterpik Čistič jazyka Waterpik Tc pro 100 - Známky používání: ne - Bez poškození 2 kusy stěrek Pro zlepšení dechu a odstranění bakterií z jazyka Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Zdravotní potřeby 99,-
Hůl Tempo di saldi
Značka: tempo di saldi Vycházková hůl Tempo di saldi - Známky používání: ne - Funkční - Bez poškození Barva: černá Délka: až 97 cm S LED osvětlením Baterie typu LR44 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Zdravotní potřeby 252,-
Kontaktní čočky Acuvue
Značka: Acuvue Kontaktní čočky Acuvue 1-Day TrueEye - Známky používání: ano - Bez poškození - Funkční 180 ks Dioptrie: 8,5mm Použití: 1 den DIA 14.2 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Zdravotní potřeby 1 668,-
Sprcha Derma Medico
Značka: Derma Medico Rektální sprcha Derma Medico - Známky používání: ne - Nepoužívané - Bez poškození 225 ml Rektální i vaginální čistící sada Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Zdravotní potřeby 99,-
Masážní váleček Relaxroll
Značka: Relaxroll Masážní váleček Relaxroll - Známky používání: ne - Bez poškození Barva: metalická stříbrná Cílená masáž svalů Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Zdravotní potřeby 377,-
Tea Tree Oil
Značka: NATURANDO Srl Tea Tree Oil NATURANDO Srl - Známky používání: ne - Kompletní: ano - Detailní stav: bez poškození Objem: 10 ml Antibakteriální a hojivý účinek 100% přírodní Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Zdravotní potřeby 173,-
Provazový žebřík
Značka: Mobiclinic Provazový žebřík Mobiclinic - Známky používání: ne - Vizuální stav: bez poškození - Funkční: ano - Kompletní: ano Materiály: nylonové lano a polypropylenové schody Délka žebříku: 195 cm - Průměr kroku: 2,8 cm Hmotnost: 286 gramů Barva: bílá Tento lůžkový žebřík se skládá ze čtyř schodů z tuhého plastu, oddělených 18 cm od sebe na nylonovém laně, což uživateli umožňuje různé úrovně zabudování. Tento žebřík je navržen k připevnění k nohám nebo kloubovým kolečkům postele . Jedná se o vysoce ceněný produkt poskytující péči a další zdravotníci, protože je ideální usnadnit uživatelům nezávislost při sezení. Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Zdravotní potřeby 356,-
Dámské vložky Bodyform
Značka: Bodyform Dámské vložky Bodyform dailies styles - Známky používání: ano - Kompletnost nelze ověřit - Dobrý vizuální stav Černé vložky, pro černé spodní prádlo Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Zdravotní potřeby 305,-
Roušky Oscar Apparels
Značka: Oscar Apparels Roušky Oscar Apparels 5ks, dětské, bílé - Známky používání: ano - Bez poškození - Kompletní - Funkční Určení: dětské, unisex Materiál: 100% bavlna Počet [ks] v sadě: 5 Barva: bílá Gumičky za uši Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Zdravotní potřeby 152,-
Masážní přístroj Homedics
Značka: Homedics Masážní přístroj Homedics Eye Revive Luxe - Známky používání: ne, jako nové - Poškození: ne - Kompletnost: ano - Funkční Osvěžte a oživte unavené oči kombinací očních masážních terapií od HoMedics. Oční masér Eye Revive Luxe je ideální pro zvýšení oběhu, zklidnění unaveného pocitu a posílení potenciálu vašeho zvlhčovače VAŠE OŠETŘENÍ: Odstraňte oční make-up, naneste malé množství svého oblíbeného očního krému nebo lehkého zvlhčovače na dané místo (dávejte pozor, abyste se příliš nepřibližovali k linii řas). Držte zařízení za stopku a jemně krouživými pohyby aplikujte ruční zařízení, abyste povzbudili krém k vstřebávání a omlazení pokožky 1 TLAČÍTKO PRO 3 OŠETŘENÍ: Uspokojivě jednoduché použití, pro zapnutí stačí podržet tlačítko napájení. Jedním kliknutím poté přepínejte mezi ošetřeními a poté si masážní hlavici položte na horní lícní kost. PŘENOSNÉ: Díky vestavěné dobíjecí baterii a ergonomicky konstruované bude toto zařízení zabírat stálý prostor v kabelce! Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Zdravotní potřeby 699,-
Sada roušek Oscar Apparel
Značka: Oscar Apparels Sada roušek pro dospělé Oscar Apparels 5 ks - Známky používání: ne - Detilní stav: pouze rozbaleno Balení obsahuje: 5 ks roušek Materiál: 100% bavlna Barva: šedá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Zdravotní potřeby 166,-
Ochranný kryt na obličej
Značka: Abus Ochranný kryt na obličej Abus 62849 3 ks - Známky používání: ano - Bez poškození - Kompletní Sada: 3 kusy Se širokým hledím Proti prachu a částicím Lehké plexisklo Opakovaně použitelné Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Zdravotní potřeby 560,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: