v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 150 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy


Tento inzerát již není platný!
Zkuste aktuální nabídku:Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Meteostanice La Crosse
Značka: La Crosse Meteostanice La Crosse WS9068 bazénová - Známky používání: ne - Funkční: ano - Mírně znečištěné, chybí stojánek venkovní jednotky Typ: meteostanice s venkovním čidlem a bazénovým teploměrem Ukazatel vnitřní a vnější teploty, vlhkosti, a teploty vody v bazénu Materiál: plast Napájení: 2x AAA baterie, venkovní jednotka 2x AA baterie Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 448,-
Krycí plachta
Krycí plachta černá 140 cm - Známky používání: ne - Nová Průměr: 140 cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 80,-
Koncovka s regulátorem
Značka: Jardibric Koncovka s regulátorem Jardibric - Známky používání: ano - Lehce zašpiněné, usazený kal - Funkčnost netestována Regulace zavlažování Materiál: plast, kov Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 204,-
Krycí plachta Intex
Značka: Intex Krycí plachta Intex Krystal Clear basics - Známky používání: ano - Nepoškozeno - Netestováno Rozměry: 3.89 x 1.84 m Barva: černá Určení: pro obdelníkové bazény Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 128,-
Nafukovací kruh
Značka: Swimming Baby Nafukovací kruh Swimming Baby se sedačkou - Známky používání: ne - Detailní stav: včetně původního obalu, bez poškození - Funkční Použití: do bazénu/k vodě Typ produktu: nafukovací Velikost: S Rozměr [cm]: 54 - 57  Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 100,-
Nafukovací kruh Freds
Značka: Freds Nafukovací kruh Freds Swimtrainer - Známky používání: ne - Detailní stav: včetně původního obalu, bez poškození - Funkční Použití: do bazénu/k vodě Použití: 2 - 8 roků, 20 - 36 kg Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 168,-
Krycí plachta Intex
Značka: Intex Krycí plachta Intex FD 19 RO - Známky používání: ne - Vizuální stav: výborný Průměr: Do 300 cm Rozměry: 3x2x02 m Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 148,-
Krycí plachta
Krycí plachta na zakrytí bazénu - Známky používání: ano - Detailní stav: znečištěné Průměr: Do 400 cm Rozměr: 380 x 380 cm Materiál: PVC Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 156,-
Solární světlo Intex
Značka: Intex Solární LED světlo Intex 28695 - Známky používání: ano - Detailní stav: znečištěno - Funkčnost tohoto produktu nešlo bohužel otestovat. Na produkt ode mě však máte záruku 12 měsíců a v případě jakéhokoliv problému není problém zboží vrátit nebo reklamovat. Typ: osvětlení Rozměry: 16,8 x 16,8 x 10,8 cm Průměr čepičky: 16 cm Průměr ponorné části: 6 cm Materiál: plast Povrch a světelná základna v bílé barvě se světle modrým okrajem      Dva režimy osvětlení: Pevné bílé světlo a měkké barevné světlo Dva režimy osvětlení se automaticky vypínají: bílé světlo po 2 hodinách a barevné světlo po 5 hodinách LED světlo má automatický režim zapnutí a vypnutí (svítí v noci a svítí při východu slunce) Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 208,-
Bestway 32050
Značka: Bestway Nafukovací sedačka na plavání pro nejmenší - Známky používání: ne - Detailní stav: výborný, včetně původního obalu, pouze rozbalené, bez poškození - Funkční: netestováno Použití: do bazénu/k vodě Typ produktu: nafukovací Číslo výrobku: 32050 Doporučený věk: 0 – 1 let Velikost: 69 cm x 69 cm Odolný 0,24 mm vinyl Čtyři vzduchové komory Bezpečnostní ventily Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 79,-
Nafukovací glóbus Caly
Značka: Caly Nafukovací glóbus Caly The World XXL - Známky používání: ne - Detailní stav: včetně původního obalu, pouze rozbalené, bez poškození Použití: univerzální Typ produktu: nafukovací Rozměry [cm]: 85 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 409,-
Nafukovací křidélka
Značka: Flipper SwimSafe Nafukovací křidélka Flipper SwimSafe - Známky používání: ne - Detailní stav: pouze rozbalené, bez poškození Použití: do bazénu/k vodě Typ produktu: nafukovací Minimální věk [roky]: 1 Nerozbitné jádro z polyethylenové pěny Kombinace pěnového jádra a vzduchové komory pro optimální vztlak Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 220,-
Rukávky do vody Arena
Značka: Arena Rukávky do vody Arena žluté barvy - Známky používání: ano - Detailní stav: lehce znečištěné Použití: do bazénu/k vodě Minimální věk [roky]: 2 Pro hmotnost: 15 - 30 kg Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 190,-
Žulové valouny
žulové valouny různé velikosti, odhadované množství 1,5 - 2 m3, jen všechny najednou
Bazény, příslušenství 10 000,-
Nový, nerozbalený bazén 3,06mvčetně kompletního příslušenství (písková filtrace s pískem - vyšší výkon, plachta, teploměr, vysavač, tyč...).
Unáhlená koupě, plně nevyužijeme.
Číslo inzerátu:  992664
Vloženo:  06. 12. 2019
Změněno:  06. 12. 2019
Druh:  nabídka
Kraj:  Vysočina
Okres:  Jihlava
Přidat do výběru >>
Firma:  Nela
Město:  Jihlava
Kraj:  Vysočina
Okres:  Jihlava
Další inzeráty od inzerenta >>


Nový bazén včetně komplet příslušenstvítento inzerát již není platný!!Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Meteostanice La Crosse
Značka: La Crosse Meteostanice La Crosse WS9068 bazénová - Známky používání: ne - Funkční: ano - Mírně znečištěné, chybí stojánek venkovní jednotky Typ: meteostanice s venkovním čidlem a bazénovým teploměrem Ukazatel vnitřní a vnější teploty, vlhkosti, a teploty vody v bazénu Materiál: plast Napájení: 2x AAA baterie, venkovní jednotka 2x AA baterie Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 448,-
Krycí plachta
Krycí plachta černá 140 cm - Známky používání: ne - Nová Průměr: 140 cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 80,-
Koncovka s regulátorem
Značka: Jardibric Koncovka s regulátorem Jardibric - Známky používání: ano - Lehce zašpiněné, usazený kal - Funkčnost netestována Regulace zavlažování Materiál: plast, kov Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 204,-
Krycí plachta Intex
Značka: Intex Krycí plachta Intex Krystal Clear basics - Známky používání: ano - Nepoškozeno - Netestováno Rozměry: 3.89 x 1.84 m Barva: černá Určení: pro obdelníkové bazény Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 128,-
Nafukovací kruh
Značka: Swimming Baby Nafukovací kruh Swimming Baby se sedačkou - Známky používání: ne - Detailní stav: včetně původního obalu, bez poškození - Funkční Použití: do bazénu/k vodě Typ produktu: nafukovací Velikost: S Rozměr [cm]: 54 - 57  Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 100,-
Nafukovací kruh Freds
Značka: Freds Nafukovací kruh Freds Swimtrainer - Známky používání: ne - Detailní stav: včetně původního obalu, bez poškození - Funkční Použití: do bazénu/k vodě Použití: 2 - 8 roků, 20 - 36 kg Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 168,-
Krycí plachta Intex
Značka: Intex Krycí plachta Intex FD 19 RO - Známky používání: ne - Vizuální stav: výborný Průměr: Do 300 cm Rozměry: 3x2x02 m Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 148,-
Krycí plachta
Krycí plachta na zakrytí bazénu - Známky používání: ano - Detailní stav: znečištěné Průměr: Do 400 cm Rozměr: 380 x 380 cm Materiál: PVC Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 156,-
Solární světlo Intex
Značka: Intex Solární LED světlo Intex 28695 - Známky používání: ano - Detailní stav: znečištěno - Funkčnost tohoto produktu nešlo bohužel otestovat. Na produkt ode mě však máte záruku 12 měsíců a v případě jakéhokoliv problému není problém zboží vrátit nebo reklamovat. Typ: osvětlení Rozměry: 16,8 x 16,8 x 10,8 cm Průměr čepičky: 16 cm Průměr ponorné části: 6 cm Materiál: plast Povrch a světelná základna v bílé barvě se světle modrým okrajem      Dva režimy osvětlení: Pevné bílé světlo a měkké barevné světlo Dva režimy osvětlení se automaticky vypínají: bílé světlo po 2 hodinách a barevné světlo po 5 hodinách LED světlo má automatický režim zapnutí a vypnutí (svítí v noci a svítí při východu slunce) Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 208,-
Bestway 32050
Značka: Bestway Nafukovací sedačka na plavání pro nejmenší - Známky používání: ne - Detailní stav: výborný, včetně původního obalu, pouze rozbalené, bez poškození - Funkční: netestováno Použití: do bazénu/k vodě Typ produktu: nafukovací Číslo výrobku: 32050 Doporučený věk: 0 – 1 let Velikost: 69 cm x 69 cm Odolný 0,24 mm vinyl Čtyři vzduchové komory Bezpečnostní ventily Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 79,-
Nafukovací glóbus Caly
Značka: Caly Nafukovací glóbus Caly The World XXL - Známky používání: ne - Detailní stav: včetně původního obalu, pouze rozbalené, bez poškození Použití: univerzální Typ produktu: nafukovací Rozměry [cm]: 85 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 409,-
Nafukovací křidélka
Značka: Flipper SwimSafe Nafukovací křidélka Flipper SwimSafe - Známky používání: ne - Detailní stav: pouze rozbalené, bez poškození Použití: do bazénu/k vodě Typ produktu: nafukovací Minimální věk [roky]: 1 Nerozbitné jádro z polyethylenové pěny Kombinace pěnového jádra a vzduchové komory pro optimální vztlak Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 220,-
Rukávky do vody Arena
Značka: Arena Rukávky do vody Arena žluté barvy - Známky používání: ano - Detailní stav: lehce znečištěné Použití: do bazénu/k vodě Minimální věk [roky]: 2 Pro hmotnost: 15 - 30 kg Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 190,-
Žulové valouny
žulové valouny různé velikosti, odhadované množství 1,5 - 2 m3, jen všechny najednou
Bazény, příslušenství 10 000,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: