v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 150 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Více fotografií >>
Prodám odpadní jímku a retenční jímku, v akci ve verzi samonosné a k obetonování. Cena od 16 230 bez DPH.
Zajistíme doklady ke kolaudaci a pomůžeme s dotací DEŠŤOVKA.
Dovoz po celé ČR.
Doba dodání cca 10 dní.

Cena: 16 230 ,-Kč

Číslo inzerátu:  1054370
Vloženo:  15. 10. 2020
Změněno:  15. 10. 2020
Druh:  nabídka
Kraj:  Královéhradecký
Okres:  Hradec Králové
Přidat do výběru >>
Firma:  Markéta Vacková
Město:  Hradec Králové
Kraj:  Královéhradecký
Okres:  Hradec Králové
Telefon:  +420778778433
Další inzeráty od inzerenta >>

Obrázky k inzerátu Retenční, odpadní jímky v AKCI!!!

Retenční, odpadní jímky v AKCI!!! - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Vodní pistole HappyPeople
Značka: Happy People Vodní pistole Happy People - Známky používání: ne - Detailní stav: bez poškození Použití: do bazénu/k vodě Typ produktu: pistole Rozměr: 33x 5 cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 99,-
Adaptér Oumers
Značka: Oumers Adaptér na čerpadlo Oumers - Známky používání: ne - Bez poškození - Kompletní Adaptéry na vzduchové čerpadlo SUP Pro nafukování bazénů či lodí 4 ventily Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 190,-
Nafukovací pavouk
Značka: Bestoyard Nafukovací pavouk Bestoyard - Známky používání: ne - Detailní stav: včetně původního obalu, pouze rozbalené, bez poškození Nafukovací pavouk s kroužky Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 456,-
Nafukovací míč Bestway
Značka: Bestway Nafukovací míč Bestway 75010-BGLX16XX02 - Známky používání: ne - Detailní stav: včetně původního obalu, bez poškození - Výborný vizuální stav  - Bez poškození  Použití: do bazénu/k vodě Typ produktu: míčky a míče Minimální věk [roky]: 6 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 144,-
Bazének pro nejmenší
Značka: Intex Bazének pro nejmenší Intex Babypool 57141 - Známky používání: ne - Detailní stav: pouze rozbalené, bez poškození - Předpoklad funkční Nafukovací bazének s duhou Rozměry: 142  x 1,19  x 84 cm Materiál: plast Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 99,-
Pistole Pustefix
Značka: Pustefix Pistole na mýdlové bubliny Pustefix - Známky používání: ne - Detailní stav: včetně původního obalu, pouze rozbalené, bez poškození - Vizuální stav: výborný - Funkční: ano - Počet ks: 1 Použití: univerzální Typ produktu: pistole Minimální věk [roky]: 4 Barva: multi Materiál: plast Rozměry: 15x15x5cm Objem: 55 ml Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 99,-
Dětský bazének
Značka: Happy People Dětský bazének Happy People Peppa pig - Známky používání: ne - Detailní stav: včetně původního obalu, pouze rozbalené, bez poškození - Funkční Dětský nafukovací bazének Rozměry: 122 x 23 cm Materiál:plast Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 258,-
Nafukovací lehátko
Značka: Bestway Nafukovací lehátko Bestway Aqua Lounge 43103 - Známky používání: ne - Detailní stav: včetně původního obalu, pouze rozbalené, bez poškození - Funkční Maximální nosnost [kg]: 90 Rozměry nafouknutého lehátka [cm]: 153 x 74 x 28 Materiál: vinylové Barva: modrá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 99,-
Lehátko Bestway
Značka: Bestway Lehátko Bestway 91202-BEUX16AB02 Star Wars - Známky používání: ano - !!!Detailní stav: lehce znečištěné - Kompletní: ano  - Funkční: ano Použití: do bazénu/k vodě Dětské nafukovací lehátko Bestway AIR MAT s motivem Star Wars určitě potěší každého kluka během letních dnů. Dopřejte svým dětem pohádkové lenošení na vodě Materiál: PVC Šířka: 89 cm Délka: 191 cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 167,-
Rukávky do vody Intex
Značka: Intex Rukávky do vody Intex 56659EU se žraloky - Známky používání: ano - Detailní stav: včetně původního obalu, bez poškození - Funkční: ano - Kompletní: ano Použití: do bazénu/k vodě Typ produktu: nafukovací Rozměry [cm]: 10 x 10 x 10  Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 218,-
Nafukovací krokodýl Intex
Značka: Intex Nafukovací krokodýl Intex 58562 - Známky používání: ne - Detailní stav: včetně původního obalu, pouze rozbalené, bez poškození - Kompletní - Funkční Použití: do bazénu/k vodě Typ produktu: nafukovací Věk: od 3 let Rozměry: 2,03 x 1,14 m Se 4 držadly Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 296,-
Hračky k potápění Sunshine Smile
Značka: Sunshine Smile Hračky k potápění Sunshine Smile 25 ks - Známky používání: ano - Detailní stav: bez poškození, nekompletní - Míra použití: lehce použité - Poškození: nezjištěno - !!! Kompletnost: některé části chybí - 2 tyčky a 4 torpéda Použití: do bazénu/k vodě Typ produktu: pomůcka pro nácvik potápění Vzhled: kruhy, torpéda a tyčky malých rozměrů Materiál: plast, gumové úchyty Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 179,-
Spring Float Kids Boat
Značka: SwimWays Spring Float Kids Boat SwimWays 6046299 - Známky používání: ne - Detailní stav: včetně původního obalu, bez poškození Použití: do bazénu/k vodě Typ produktu: nafukovací Minimální věk [roky]: 3 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 326,-
Plovoucí basketbalová hra
Značka: Intex Plovoucí basketbalová hra Intex 57503 - Známky používání: ne - Detailní stav: bez poškození - Funkční: ano - Kompletní: ano Použití: do bazénu/k vodě Typ produktu: nafukovací Plovoucí basketbalová hra INTEX - hry jezdí na kolech Barva: modro - bílá Rozměry: 87 x 71 x 42 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 281,-
Nafukovací sada Intex
Značka: Intex Nafukovací sada Intex 59469 - Známky používání: ne - Detailní stav: bez poškození, nekompletní - Funkčnost tohoto produktu nešlo bohužel otestovat. Na produkt ode mě však máte záruku 12 měsíců a v případě jakéhokoliv problému není problém zboží vrátit nebo reklamovat. - !!! Chybí míč. V balení je pouze nafukovací bazén a kolo. Sada obsahuje: míč, bazén a kolo Motiv: ananasy Použití: do bazénu/k vodě Typ produktu: nafukovací Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 235,-
Nafukovací plameňák Bigmouth
Značka: Bigmouth Nafukovací plameňák Bigmouth BMPF-PF - Známky používání: ne - Detailní stav: včetně původního obalu, pouze rozbalené, bez poškození - Kompletní - Nepoškozené Použití: do bazénu/k vodě Typ produktu: figurky a zvířátka Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Bazény, příslušenství 203,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: