v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 150 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Prodám dušičkové věnečky (slaměnkové,staticové,šiškové),kytice ze sušiny , různé velikosti , Kralupy nad Vltavou, tel. 606 546 035 , možno zaslat i na dobírku

Cena: dohodou

Číslo inzerátu:  338957
Vloženo:  09. 10. 2010
Změněno:  09. 10. 2010
Druh:  nabídka
Kraj:  Středočeský
Okres:  Mělník
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  Iveta Šafránková
Kraj:  Středočeský
Okres:  Mělník
Telefon:  neuveden
Další inzeráty od inzerenta >>

Obrázky k inzerátu Prodám dušičkové věnečky a kytice

Prodám dušičkové věnečky a kytice - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Květináč Dr. Haubrich
Značka: Dr. Haubrich Keramický květináč Dr. Haubrich - Známky používání: ano - Detailní stav: uštípnutý okraj - Netestováno Délka [cm]: 11 Šířka [cm]: 11 Výška [cm]: 15 Materiál: keramika Barva: hnědá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Květiny 100,-
Plastový květináč
Plastový květináček odstín černé - Známky používání: ano - Detailní stav: lehce znečištěný zevnitř Délka [cm]: 12 Šířka [cm]: 13 Výška [cm]: 13 Barva: černá Materiál: plast Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Květiny 128,-
Keramický květináč
Keramický designový květináč - Známky používání: ano - Detailní stav: lehce znečištěný zevnitř Délka [cm]: 10 Šířka [cm]: 10 Výška [cm]: 11 Barva: odstín béžové Materiál: keramika Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Květiny 100,-
Plastový květináč
Plastový květináč kulatý černý - Známky používání: ano - Detailní stav: lehce znečištěný zevnitř - Bez poškození - Funkční Délka [cm]: 21 Šířka [cm]: 21 Výška [cm]: 20 Barva: černá Materiál: plast Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Květiny 54,-
Obal na květináč Patricie
Značka: Nohel Garden Obaly na květináče Nohel Garden Patricie 2ks - Známky používání: ne - Detailní stav: bez poškození, mírně znečištěné Délka [cm]: 11 Šířka [cm]: 11 Výška [cm]: 10 Barva: bílá Materiál: plast Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Květiny 25,-
Obal na květináč
Značka: Scheurich Keramický obal na květináč Scheurich - Známky používání: ano - Detailní stav: silně znečištěný zevnitř, silně znečištěný na povrchu Délka [cm]: 24 Šířka [cm]: 24 Výška [cm]: 23 Barva: odstín béžové Materiál: keramika Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Květiny 38,-
Obal na květináč Piskáček
Keramický obal na květináč Piskáček - Známky používání: ano - Detailní stav: bez závad, lehce znečištěný zevnitř Délka [cm]: 12 Šířka [cm]: 15 Výška [cm]: 12 Barva: odstín hnědé Materiál: keramika Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Květiny 23,-
Obal na květináč
Obal na květináč bílý s ozdobou - Známky používání: ano - Detailní stav: silně znečištěný zevnitř, silně znečištěný na povrchu - Jinak nepoškozen Délka [cm]: 12 Šířka [cm]: 12 Výška [cm]: 12 Barva: bílá Materiál: plast Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Květiny 19,-
Plastový květináč Elho
Značka: Elho Plastový květináč Elho Brussels all in 1 - Známky používání: ne - Detailní stav: nové, bez závad Délka [cm]: 25 Šířka [cm]: 25 Výška [cm]: 23 Barva: bílá Materiál: plast Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Květiny 148,-
Truhlík Elho
Značka: Elho Truhlík na zábradlí Elho Barcelona - Známky používání: ne - Mírně zdeformovaný, chybí upevnění na zábradlí Délka [cm]: 20 Šířka [cm]: 50 Výška [cm]: 16 Barva: odstín šedé Materiál: plast Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Květiny 220,-
Samozavlažovací květináč
Značka: lechuza Samozavlažovací květináč Lechuza bílý - Známky používání: ano - Detailní stav: bez závad, lehce znečištěný zevnitř - Vizuální stav: dobrý Délka [cm]: 1 Šířka [cm]: 27.5 Výška [cm]: 26 Barva: bílá Materiál: plast   CLASSICO Color je ideální pro stolní a zahradní rostliny, uvnitř i venku Vyrobeno v Německu z odolného plastu PP odolného proti mrazu a UV pro vnitřní i venkovní použití Samozavlažovací systém obsahuje anorganické granulované sloučeniny, které poskytují správné množství vody pro kořeny rostlin Vypouštěcí zátka umožňuje odstranění přebytečné dešťové vody při instalaci venku Indikátor hladiny vody vám umožní zjistit, kdy je čas doplnit nádrž Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Květiny 208,-
Keramický květináč
Značka: Soendgen Keramický květináč Soendgen červený - Známky používání: ne - Detailní stav: patrný škrábanec na vnější straně Délka [cm]: 14 Šířka [cm]: 13 Výška [cm]: 14 Barva: odstín červené Materiál: keramika Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Květiny 156,-
Sušené květy, dekorace, svíčky, šiš
Prodám sušinu: Slaměnky (hlavičky - květy bez stonků) - balení (cca 150 ks) za 85 Kč, Makovice velké-svazek (10 ks) 35 Kč, Makovice malé- svazek (20 ks) 35 Kč, Len-svazek za 30 Kč, Řebříček (Achillea)-svazek 35 Kč, Světlice Barvířská - svazek (10 ks) za 30 Kč, Rudbeckia (hnědé středy)-svazek za 35 Kč, Černucha Damašská-svazek za 35 Kč, Černucha Orientalis-svazek 35 Kč, Vratič-svazek za 30 Kč, Rákos-svazek (10 ks) za 35 Kč, Bělotrn-svazek 30 Kč, Pšenice-svazek za 30 Kč, Oves-svazek za 30 Kč, Čirok-svazek 35 Kč, Phalaris-svazek 35 Kč, Vousatec (ocásky)-svazek 35 Kč, Bodlák kulatý (bez stonku)-balení (10ks) za 30 Kč, Štětka Soukenická (přírodní)-svazek (10 ks) za 30 Kč, Štětka Soukenická (žlutá)-svazek (10 ks) za 70 Kč, Štětka Soukenická (zelená)-svazek (10 ks) za 70 Kč, šišky malé - balení (50 ks) 50Kč, šišky velké - balení (50 ks) 100 Kč, Kompletní fotografickou nabídku + ceník zašlu mailem na vyžádání. Zboží je možno zaslat na dobírku. Kralupy nad Vltavou
Květiny dohodou


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: